Як ми чуємо

Існує кілька варіантів розміру корпусу. Потрібен апарат внутрішньовушний або завушний, Все залежить від рівня зниження слуху пацієнта і результату його діагностики.
Ваш фахівець з підбору слухових апаратів допоможе вибрати конкретну модель з урахуванням даних аудіометрії і зниження розбірливості мови.

Слуховi апарати тернопіль


Міфи про слухопротезування

слухопротезуванняМіф №1: багато людей вважають, що «слухопротезування - це сама крайня міра».

Завдяки такій думці багато  людей, які дуже довго намагаються покращити свій слух за допомогою нетрадиційної медицини, оперативних,...

Елементи живлення

Слухові апарати батарейкиНа сьогоднішній день найбільш популярними батареями для слухових апаратів є повітряно-цинкові пристрої. Вони працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка в середині себе конденсує кисень, отриманий з навколишнього середовища. Це дозволяє створювати енергію, яка працює в чотири рази швидша

Вкладки для слухових апаратів...

Вкладиші до слухових апаратів

Спеціальні вкладиші слухових апаратів  між собою поділяються на два основних типи: універсальний та індивідуальний. Давайте розглянемо їх більш докладно.

Увага! «Підсилювач слуху»!

Підсилювач слухуОстаннім часом у засобах масової інформації все частіше можна побачити пропозицію «слухового підсилювачу» або «підсилювачу звуку», що не потребує навіть найменшого підбору, налаштування, а головне, володіють невідомими тахнічними «характеристиками».