• Слухові апарати у Тернополі
  • Слуховий апарат Тернопіль
  • Завушний слуховий апарат
  • Водонепронекний слуховий апарат

Європейський центр слухових апаратів

слухові апарати Siemens Тернопіль

Шановні друзі! «SiemensAT» - компанія, яка являє собою одного з самих великих світових виробників товарів для слабочуючих людей. На сьогоднішній день кожен п'ятий слуховий апарат у всьому світі – це апарат Siemens. Вже майже два століття поспіль апарати, які випускаються під цією торговою маркою допомагають слабочуючим людям знову відчути всю яскравість та красу палітри світових звуків.

Наша фірма «Сміла - Аудіо» - офіційний дистриб'ютор компанії «SiemensAT» на території України. Нове представництво запрошує всіх бажаючих для підбору найбільш прийнятного слухового апарату. Воно сертифіковане фірмою-виробником, а саме компанією Siemens Audiologishe Technik GmBH (Німеччина), і також відповідає європейським стандартам якості. Асортимент фірми і більш ніж прийнятні ціни не залишать Вас байдужим. У нашому сучасному центрі Ви зможете отримати консультацію, а також повний комплекс послуг з налаштування апаратів торгової марки Siemens. Кожна слабочуюча людина зможе підібрати саме у нас сертифікований слуховий апарат, доставлений з Німеччини безпосередньо з заводу виробника.

 

Наші висококваліфіковані фахівці мають величезний досвід і якісну освіту в даній області.
Компанія «Сміла-Аудіо» - це уважне ставлення до кожного клієнту, європейські стандарти, доступні ціни, сервісне та післягарантійне обслуговування та, звичайно ж, найкращі фахівці.Тыльки у нас ви можете придбати сертефіковані слухові апарати та комплектуючі до них

 

Слухові апарати Тернопіль