Аксесуари до слухових апаратів

Слухові апарати у Тернополі

Система е2е - життя зі стереоефектом.

  

Система е2е являє собою новітню розробку компанії «Siemens AT». У момент сприйняття різних акустичних пристроїв через слуховий апарат оптимальне звучання може досягатися не завжди. Саме тому компанія Siemens розробила спеціальний пульт перетворення звуків. Ті, хто часто користується такими акустичними пристроями як телефон, телевізор, радіо або магнітофон, слуховий апарат в силах підтримувати технологію TEK .

Пульт – перетворювач, який здатний сприймати звукові сигнали від будь-якого пристрою і при цьому передавати і перетворювати його на апарат за допомогою бездротового зв'язку. У відповідності з конкретними потребами пацієнта слуховий апарат сприймає звук за заздалегідь введеному алгоритмом і перетворює його. Таким чином, людина, що використовує дану систему, може з легкістю слухати музику, новини, телепередачі і так далі.

 

 


Тернопіль слухові апарати

ТEК передавач

ТЕК передавач здатен працювати навіть з тими приладами, у яких не передбачене власне джерело Bluetooth сигналу. Цей пристрій випущено, як спеціальний перетворювач, який підключається до будь-якого акустичного пристрою і перетворює звук в Bluetooth сигнал. Таким чином, він стає доступним для використання та обробки інноваційною системою ТЕК. Для того щоб звук сприймався слуховим апаратом, він повинен бути оснащений системою взаємозв'язку e2e wireless, яка сумісна з апаратами Pure, Life і Motion.

 

 

 

 

Пульт дистанційного керування з можливістю програмувати і зчитувати інформацію слухового апарату .

 

Слухові апарати Тернопіль

Можливості пульта це:

  • Здатність показувати рівень заряду батареї апарату.
  • Можливість міняти рівень гучності слухового апарату бінаурально.
  • Функція перемикання акустичних програм.
  • Уміння зчитувати і програмувати настройки слухового апарату.
  • Пульт може взаємодіяти тільки з тими апаратами, які оснащені сучасною системою бінаурального взаємозв'язку (e2e wireless або e2e wireless 2.0).

Пульт ePocket сумісний з наступними слуховими апаратами: Artis, Cielo, Centra і Acuris.

Пульт ProPocket сумісний з такими апаратами, як: Explorer, Vibe, Pure і Motion.

Пульт LIFEePen виконаний у досить незвичайному стилі у вигляді авторучки і є сумісним з апаратами: Life, Motion і Pure.

 

аксесуари до слухових апаратів у Тернополі