Серія «Aquaris»

водонепронекний слуховий апартAquaris ™—перший слуховий апарат від Siemens, якому не страшна волога. Він повною мірою допоможе насолодитися всіма звуками навколишнього Вас світу завдяки своєму міцному і водовідштовхувальним корпусу. Aquaris стійкий до впливу пилу

 

Сухові апарати ТернопільСлуховий апарат, який не пропускає води.

Слуховий апарат Aquarius при будь-яких умовах буде служити для Вас, незалежно від того, де Ви будете перебувати – під зливою, в басейні чи може бути в душі. Він має повний захист від попадання вологи всередину завдяки його батарейному відсіку та герметичному корпусу. Організація Protaction Raiting IP проводила дослідження, завдяки яким було зроблено висновок, що кращим на українському ринку по водонепроникності є апарат Aquarius. Тільки уявіть, що цей «помічник» може провести під водою більше ніж півгодини на глибині більше ніж один метр та залишиться без жодних пошкоджень. Для того щоб чітко сприймати звуки під водою, спеціально для апарату Aquarius розробили програму. З Aquarius у Вас вийде відвідати навіть такі місця як, наприклад , басейн, підводний світ або ж аквапарк і не боятися, що Ваш слуховий апарат може бути зламаний. Це відмінне рішення проблеми для поганочуючих людей , які ведуть активний спосіб життя, а також для людей, які багато часу проводять у вологому і запиленому середовищі

Водонепронекний слуховий апарат

Aquarius - апарат, який захищає від пилу та поту.

Слуховий апарат Aquarius має міцну та надійну поверхню, яка ні в якому разі не пропустить піт, вологу та навіть самі маленькі частинки пилу. Це є ідеальний вибір для людей, які займаються активним способом життя. Один із самих головних плюсів полягає у тому, що у апарата є захист від корозії, тобто, Вам не треба буде переживати за те, що відбудеться будь-яка поломка чи його зовнішній вигляд буде зіпсовано. Апарат Aquarius дуже легко чиститься. Для нього не потрібно якихось спеціальних засобів очищення, а достатньо всього прочистити його вологою серветкою, а потім насухо.

Слухові апарати у тернопліСлуховий апарат Aquarius - ударостійкий.

Серед слухових апаратів більшість із них дуже вразливі, якщо відбувається якась сильна тряска або апарат падає на підлогу, та тільки не Aquarius, тому що складається з найміцнішого матеріалу. Завдяки м’якій поверхні апарата, яка чимось схожа на гуму, він не береться під механічні пошкодження та подряпини. Основною перевагою Aquarius є те, що в нього мається спеціальне невеличке кріплення SportCliрs з м’якою поверхнею. Завдяки йому слуховий апарат міцно зафіксовано на вусі. SportCliрs оціниться Вами, наприклад , за грою у великий теніс чи у футбол. Вам більше не доведеться піклуватися про те, що Ви можете його загубити навіть в самих небезпечних та екстремальних ситуаціях.

купити слуховий апаратБездротовий зв'язок.

Слуховий апарат Aquarius було розроблено спеціально з бездротовою системою зв'язку Siemens mini TEK і TEK connect. Якщо Ви натиснете всього одну єдину кнопку, то одразу ж будете підключені до бездротового каналу зв’язку. Скажіть дротам: «Прощавайте!». Саме Mini TEK і TEK connect із використанням Bluetooth зможе допомогти Вам підключитися без проводів до будь-якого пристрою, будь це телевізор, комп'ютер, плеєр, аудіо система чи навіть побалакати по телефону в різних галасливих умовах.

Siemens aquarisФізичні вправи зі слуховим апаратом . Від спорту до важкої праці.

Ударостійкий слуховий апарат Aquarius, який має ефективний захист від вологи, пилу і бруду, дозволить Вам відмінно насолодитися всіма навколишніми звуками світу.
На відміну від звичайних слухових апаратів, Aquarius виготовлений з високоякісної і міцної гуми, яка може витримати самі різні механічні навантаження. Завдяки спеціальному фіксатору Вам не варто переживати про те, що Ви його втратите, тому що апарат дуже міцно прикріплюється до вушної раковини.

Кріплення SportClips.

Завдяки спеціальному кріпленню SportClips слуховий апарат надійно фіксується на вушній раковині і може витримувати самі будь-які навантаження від фізичних вправ до важкої праці. Ви можете завжди бути впевнені в Siemens Aquarius .SIEMENSAQUARIS

Слуховий апарат Siemens Aquarius – ідеальний вибір для людей, які проводять багато часу в запорошених і вологих умовах. Наприклад , працівники важкої фізичної праці, спортсмени. Завдяки спеціальному покриттю апарат стійкий навіть при найсильніших виділеннях поту. Має стовідсотковий захист від корозії. За допомогою чудового слухового апарату Aquarius Ви зможете насолоджуватися життям у всіх її аспектах.

sistem