Батарейки від «Сміла - Аудіо»

батарейки для слухових апаратівЯкщо Ви бажаєте...

Щоб батарейки у Вашому слуховому апараті були надійними, потужними, безпечними і підходили до апаратів будь-яких виробників, тоді батарейки від нашої компанії – це саме те, що Вам потрібно. Наші батарейки для слухового апарату або кохлеарного імплантату – втілення відмінної якості, стабільної роботи, широкого асортименту з високою потужністю, і головне, безпеки і надійності. Ми використовуємо тільки якісні та екологічно чисті матеріали з використанням спеціального покриття.

 

Якщо Ви бажаєте...

Щоб упаковка відповідала всім вимогам, була легка в застосуванні і захищала Ваші батарейки, тоді Вам варто віддати перевагу продукції компанії «Сміла-Аудіо». Досить легке вилучення дозволяє діставати по одній батарейці з осередків блістера. Їх захист забезпечується завдяки міцному фіксаторові. Миттєво визначити необхідний для Вас тип батарей допоможе спеціальне кольорове маркування, а запобігти втраті нових виробів дозволить безпечне закриття блістерів.

Основні правила щодо зберігання і використання батарейок

Призначення

У компанії «Сміла-Аудіо» Ви знайдете виключно якісні універсальні батарейки, призначені для кохлеарних імплантатів та слухових апаратів від будь-яких виробників.

Перша активація

Після зняття кольорової захисної наклейки, батарейка починає працювати протягом двох наступних хвилин. Тільки після того, як Ви перечекали цей час, батарея може використовуватися за призначенням.

Зберігання

Запас батарейок необхідно зберігати в нормальних умовах вологості і при кімнатній температурі. Уникайте контакту виробів з металевими предметами, а також не розпаковуйте до початку застосування.

Для того щоб запам'ятати тип вашої батарейки, достатньо знати її кольорове маркування і унікальний номер.

 

Як правильно запом`ятати Ваш тип и номер батарейки

 

Кожний тип батареї має свій унікальний номер і колір.

 

№675

 

№13

 

№312

 

№312

 Синій Оранжевий Коричневый Желтый 

 

Батарейки для КІ

 

Колір наклейки – синій.

Номер – 675Р. Але для того щоб не переплутати їх із батарейками

675 батарейка має спеціальне маркування:

елементи живлення