Серія «Explorer»

 

 Дитячий слуховий апарат

  Опціі:

 

  •           Наявність маленького розміру – це зручне носіння; апарат зможе забезпечити зручне протезування та його використання маленьким пацієнтом;
  •           Процесор, який зможе забезпечити чудовими вихідними характеристиками;
  •           Наявність спеціального покриття, яке забезпечить при умовах підвищеної вологості та запилення гарну роботу апарату;
  •           Діапазон частот у апараті збільшено до 7100 Гц; саме завдяки цьому розширенню апарат дає набагато більше можливостей при його налаштуваннях для дитини;
  •           Завдяки функціям, які подавляють шуми, дитина може чути всі навколишні звуки, які для неї так необхідні;

 

Апарат, який було спеціально розроблено для маленьких пацієнтів

Можливість чути дозволяє розвиватися дитині, дозволяє інтегруватися цей світ. Голос батька і матері – це ті перші звуки, які чує дитина після народження. Звуки супроводжують дитину у сні і тоді коли вона прокидається. Новий EXPLORER – це можливість для дітей, які мають проблеми зі слухом, відчути всю палітру звуків цього світу. Чому лід холодний? Чому м'яч круглий? Хто з Вас не чув таких подібних запитань від дітей? Вони дивляться на оточуючих, задають питання та хочуть отримати на них відповіді.

 

слухові апарати для дітей

 

Три особливі аспекти, які враховувалися при розробці апарату «Explorer»

 

Безпека. Дитина навчається сприймати цей світ , в першу чергу, через те, що вона чує. Тому для наших спеціалістів було дуже важливо подбати про те, щоб апарат був безпечним.

 

Слухання. Для того щоб розвивалася мова, потрібно щоб також розвивалося слухання. Наші спеціалісти об’єднали знання техніків та медиків заради того, щоб дитина вимовила своє перше слово в житті.

 

Гнучкість. Різноманітні функції та системи, які були закладені в апарат з самого початку, будуть підключатися та використовуватися з часом, відповідно до розвитку та можливостей вашого малюка.

 

 дитячі слухові апарати

FeedbackBlockerдитячі апарати

Слуховий апарат може автоматично розпізнавати частоти зворотного зв’язку, виділяти їх від мовного сигналу та непомітно пригнічувати. Від тепер зі свистом в ухах покінчено, тільки чисте звучання без перешкод. Завдяки ФМ системі апарат повністю адаптований до такого автоматичного перемикання режимів, який потрібний вашій дитині.

 

Регулятор гучності

Всі діти дуже активні, тому можуть непомітно чіпляти гучність і тим самим збивати всі необхідні настройки. Саме заради цього ми розробили блокування регулятору та встановили той рівень гучності, який необхідний дитині. Тепер Вам не доведеться переживати, що якась безглузда ситуація станеться саме з вашою дитиною


Батарейний відсік із захистом від дітей

У батарейного відсіку, який розробили наші спеціалісти, підвищена стійкість до механічної дії, тому апарат цілком і повністю безпечний для дітей. А головне, що дорослим не складе великої праці відкрити відсік, щоб замінити елемент живлення , при цьому легко розблокувати захист від дітей.

 

Покриття

Апарат покритий спеціальною анти алергенною та антибактеріальною речовиною, яка нанесена тонким шаром. Це покриття захищає апарат від попадання у нього пилу, поту, вологи, що робить його довговічним та надійним.
Кнопка управління

У апарата є кнопка перемикання програм, яка була розроблена з урахуванням всіх особливостей, які можуть належати дитячій поведінці. Саме завдяки цій округлій кнопці викладачі або батьки будуть розуміти працює на даний момент апарат чи ні.

Безпечний рожок слухового апарата

Ріжок – це один із найуразливіших елементів будь-якого дитячого слухового апарату. Та тільки не в нашому апараті. Існує два розміри – дитячий та дорослий. Враховуючи той факт, що діти завжди хочуть все спробувати на свій смак, ми спеціально розробили дитячий ріжок зі спеціального міцного матеріалу з міцним кріпленням.

Простий у використанні

Цей апарат, навіть незважаючи на підвищену функціональність, дуже простий у використанні, як для дітей, так і для їхніх батьків.

слухові апаратиСлуховий апарат для дітей повинен поєднувати в собі передові технології для забезпечення найбільш якісного звуку з мініатюрними розмірами для зручності малюка., а ще було б непогано, щоб в цьому апараті було все те, що знадобиться дитині, коли вона підросте 
І в нім є все!!

Апарат підтримує опціональне допоміжне облаштування TekConnect™. При складній акустичній обстановці або просто, коли це необхідно, Ви завжди зможете підключити Ваш СА через вбудований блютуз до інших аудіо пристроїв, включаючи мобільний телефон. Завдяки системі ТЕК сигнал не буде
розсіюватися, а вмить передаватися безпосередньо на Ваші СА!
Система ТЕК дозволяє перемикати програми, контролювати рівень гучності, забезпечуючи оптимальну розбірливість і чіткість мови. А завдяки регулятору SoundBalance Ви зможете додатково збільшити або зменшити гучність у високочастотному діапазоні.

Слуховий апарат серії «Explorer» - апарат, який є дуже простим у використанні, як для дітей, так і для батьків та викладачів. Він багатофункціональний, та об’єднує в собі всі передові технології, які зможуть забезпечити дитині чудову чутність.

Кольори апарату

Слуховий апарат серії «Explorer» орієнтований на дітей, саме тому ми розробили шістнадцять кольорів від тілесного до самого найяскравішого спеціально на смак кожної дитини.

Декорації

В нашому блокноті Ви можете знайти багато різноманітних малюнків та наклейок, якими ми можемо декорувати апарат вашого малюка.

 

 

слухові апарати у вінниці

слуховы апарати у Тернополі