Слуховий апарат серії «Motion»

 Слуховые аппараты siemens Motion BTE CIC(3)


 Опції:
  •           Шість, вісім, дванадцять та шістнадцять каналів;
  •           Володіє системою обробки звуку від 7 до 14;
  •           Різні типи ріжку;
  •           Чотири програми;
  •           Володіє пультом ДУ;
  •           Завушний та внутрішньо вушний тип;

 

Слуховые аппараты Донецк Слухові апарати SIEMENS MOTION  це апарат для людей, яким подобається весело та з користю проводити свій дорогоцінний час, які люблять зустрічатися та спілкуватися з друзями, люблять прогулянки по парку, ходять до кінотеатру чи дивляться свій улюблений фільм з близькими. Вчаться, можливо проводять ділові зустрічі, або ходять до ресторану. Слуховий апарат «Motion» допоможе в різних ситуаціях , що б Ви при цьому не робили. Вам достатньо тільки причепити його до свого вуха і все інше він зробить за Вас. Апарат стане надійним, зручним та простим в експлуатації «помічником» для кожного.

В «Motion» розробили найскладніші цифрові методи по обробці сигналу для покращеного та комфортного звучання при будь-яких складних ситуаціях, особливо при тих, де дуже багато джерел з корисною інформацією одночасно. Апарат складається з дванадцяти та шістнадцяти канального підсилювача та з двох серій – 500 та 700.

Система, яка обробляє фоновий шум.

Одна з самих великих проблем для апаратів – відрізнення між фоновими шумами та мовою. Але тільки не для «Motion». Він може автоматично визначити та зменшити фоновий шум до комфортного для Вас рівня і одночасно оптимальним чином підсилити мову.

Пом’якшує різкі звуки.

Якийсь несподіваний та різкий шум, наприклад, биття посуду чи скла, хрускіт паперу – всі ці звуки можуть дратувати слух. В апараті установлена система SoundSmoothing, яка може автоматично ізолювати та пом’якшити всі звуки.

 

слухвые апараты сиеменс

На відкритому просторі.

Апарат може постійно аналізувати сигнали, які поступають, а потім автоматично настроїти та пригнітити їх. Все це завдяки установленій в ньому системі еWindscreen.

Впіймати свист.

Система FeedbackBlocker – нове покоління адаптивно-спрямованих систем, які пригнічують зворотний зв'язок. Запатентована технологія Siemens ґрунтується на аналізі фазової модуляції.

 

Самонавчання.

Такі системи, як SoundLearning, DataLearningта DataLoggingзабезпечують самонавчання апарату та фіксацію, коли пацієнт його використовує. Людина буває в акустичних ситуаціях, при яких користується рівнем гучності, програмами та багато чим іншим, фіксує процесор апарату. Прилад має таку властивість, як самостійна індивідуальна настройка, при цьому, якщо враховувати всі індивідуальні особливості при носінні апарату конкретним пацієнтом.

Можна відмітити також те, що всі системи, які були перелічені вище, перемикаються та працюють в апараті автоматично.

Завжди на зв’язку з мультимедійним світом.

Ви обов’язково полюбите нашу нову систему miniTekдля безпровідної комунікації, якщо полюбляєте слухати музику або дивитися телевізор. Поєднаний абсолютно з усіма моделями слухових апаратів «Motion» 301,501 та 701. Завдяки miniTek через пульт управління може підключатися до ваших улюблених аудіо пристроїв. До набору також входить Tek Tranmitter. Він може передавати сигнали від інших аудіо пристроїв до вашого слухового апарату вашого телевізора, плеєра чи інших аудіо пристроїв.

 

 

придбати слуховий апарт

 

слуховые аппараты сименс 2
3 4

 

Обзор систем и технологий:

Слуховые аппараты Донецк

Придбати слуховий апарат