Слухові апарати Siemens Pure

 


Опціі

  • Шість, вісім, дванадцять та шістнадцять каналів;
  • Чотири моделі в серії «<Pure»;
  • П’ять програм;
  • Системи обробки звуку від 7 до 14;
  • Наявність дитячого протезування;
  • Мікрозавушні опції;
  • Наявність пульту дистанційного керування;
  • Наявність зарядного пристрою;

 

 


Слухові апарати СіменсПотужність слухового апарату Siemens «Pure»

 

Апарат серії «Pure» достатньо потужний, незважаючи на його досить маленький розмір. Це досяглося використанням трьох типів змінних телефонів, які мають різну потужність. Апарат адаптується під різні анатомічні особливості завдяки восьми розмірів сполучного корду. Ви можете обрати різні вушні вкладиші такі, як відкритий, закритий та індивідуальний.

Якість звуку слугового апарату апарату Siemens «Pure»

У слухового апарату чудове «природнє» звучання. Саме завдяки синхронізації та аналізу роботи регулятора, мовного процецесору та гучності, а також при використанні двох мікрофонів досягається гарна якість звуку при різноманітних акустичних ситуаціях. Саме апарат серії «Pure» забезпечить пацієнта найкращою якістю звука завдяки своїй гнучкій системі налаштування.

Неймовірно витончений та функціональний

Слуховий апарат «Pure» змаже довести Вам те, що навіть при втраті слуху Ви зможете радіти життю. Ми спроектували його по останнім технологіям та змогли зберегти компактність розміру спеціально для того, щоб надати максимальну зручність та свободу користувачеві. «Pure» має таку особливість, як автоматична настройка параметрів слухового апарату в залежності від обстановки яка Вас буде оточувати. Тільки «Pure» допоможе Вам сприйняти комфортність, чистоту та натуральність звуків.

Комфортність звуків тільки з апаратом «Pure»

В «Pure» наші спеціалісти змогли використати найновіші цифрові технології для обробки звуків. Навіть в найскладніших ситуаціях з великою кількістю джерел звуків це дозволить значно покращити комфортне сприйняття звуку.

Натуральність звуку

Щоб надати максимально натуральне звучання, в Pure поліпшили такі характеристики:

Локалізація

Один із ключових моментів натурального сприйняття звуків – є можливість визначення правильного місцезнаходження джерела звуку (праворуч, ліворуч, ззаду чи спереду). Для поліпшення локалізації звуку Pure з технологіями e2eWireless 2.0 та TruEar встановив нові стандарти. Завдяки технології TruEar стимулюються акустичні ефекти вушних раковин да допомагають відрізняти звуки, які надходять спереду чи ззаду. Технологія e2e Wireless 2.0 з легкістю допоможе Вам визначити, де розташоване джерело звуку і в якому саме напрямку.

Навчання

DataLearningта DataLogging– системи, які внесли свій великий вклад у натуральне сприйняття звуків. Вперше ці системи були впроваджені в апарати серії «Centra». Та з «Pure» ми вирішили не зупинятися та представили нову систему самонавчання – SoundLearning.

Наявність безпровідного зв’язку

Ми можемо запропонувати безпровідну комунікацію ТЕК, яка сумісна із слуховим апаратом Pure спеціально для тих, хто постійно бажає бути на зв’язку зі своїми улюбленими аудіо пристроями. ТЕК може підключатися до пристроїв за допомогою пульта з дистанційним керуванням TekConnect. Цей потужний та стильний пульт допоможе Вам здійснити передачу звуку від вашого плеєра, мобільного телефону, телевізора чи інших аудіо пристроїв до слухових апаратів Pure. Відтепер Ви зможете стати частинкою вашого особистого мультимедійного світу.

 

Аксесуари

Пульт дистанційного керування "ProPocket" дозволить Вам контролювати та керувати всіма необхідними функціями слухового апарату. Великий плюс в тому, що він досить малий, тому легко поміститься в кишені чи гаманці, тобто Ви зможете непомітно та швидко регулювати всі функції апарату. Вам більше не доведеться турбуватися про своєчасну зміну батарейок, заради того, щоб уникнути незручність на будь-якій важливій для Вас зустрічі, тому що слуховий апарат автоматично зможе перезаряджатися. Вам всього-на-всього потрібно помістити апарат в зручний та стильний пристрій, який може в себе вмістити два апарати одночасно, і вже через 5 годин заряджання апарат буде готов до роботи на цілий день.

 

Слухові апарати

Слухові аппарати сіменс

 

Слухові апарати сіменс Вінниця  Слухові апарати Вінниця   Слухові апарати Вінниця
 Слуховые аппараты сименс Донецк  Слуховые аппараты сименс Донецк