Існує кілька варіантів розміру корпусу. Потрібен апарат внутрішньовушний або завушний, Все залежить від рівня зниження слуху пацієнта і результату його діагностики.
Ваш фахівець з підбору слухових апаратів допоможе вибрати конкретну модель з урахуванням даних аудіометрії і зниження розбірливості мови.

Слуховi апарати тернопіль

Вкладиші до слухових апаратів

Спеціальні вкладиші слухових апаратів  між собою поділяються на два основних типи: універсальний та індивідуальний. Давайте розглянемо їх більш докладно.

слухопротезуванняМіф №1: багато людей вважають, що «слухопротезування - це сама крайня міра».

Завдяки такій думці багато  людей, які дуже довго намагаються покращити свій слух за допомогою нетрадиційної медицини, оперативних,...

Підсилювач слухуОстаннім часом у засобах масової інформації все частіше можна побачити пропозицію «слухового підсилювачу» або «підсилювачу звуку», що не потребує навіть найменшого підбору, налаштування, а головне, володіють невідомими тахнічними «характеристиками».

Слухові апарати батарейкиНа сьогоднішній день найбільш популярними батареями для слухових апаратів є повітряно-цинкові пристрої. Вони працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка в середині себе конденсує кисень, отриманий з навколишнього середовища. Це дозволяє створювати енергію, яка працює в чотири рази швидша