Слухові апарати батарейкиНа сьогоднішній день найбільш популярними батареями для слухових апаратів є повітряно-цинкові пристрої. Вони працюють завдяки своїй унікальній конструкції, яка в середині себе конденсує кисень, отриманий з навколишнього середовища. Це дозволяє створювати енергію, яка працює в чотири рази швидша

Купуючи повітряно-цинкову батарею, Ви гарантуєте для свого слухового апарату чисте звучання, стабільну роботу всіх його систем і тривалий період експлуатації самих батарей. Основною перевагою цього типу батарей є те, що на відміну від лужних батарей, вони не течуть. Як тільки Ви знімете захисну плівку з пристрою, воно одразу ж почне працювати. Коли кисень надійшов, то він деактивується і в результаті такої хімічної реакції виходить з'єднання «Цинкооксид».

 Саме так звільняється енергія, яка і живить Ваш слуховий апарат. Оскільки дана реакція вимагає деякого часу, не варто використовувати батарею відразу ж після того, як була знята наклейка. Вам необхідно витримати паузу в 3-5 хвилин. Увага! Якщо Ви захочете зняти наклейку, то відразу ж покладіть батарею на стіл на дві-три хвилини і тільки після цього Ви можете вставити батарею в апарат.

Увага!!!

Для чого саме потрібна наклейка ?

Через те, що повітряно-цинкова батарея використовує кисень, що надходить ззовні для генерації енергії, зняття захисної наклейки призведе до передчасної активації. Саме тому дуже важливо для запасу батарей забезпечити надійне зберігання.

Тип (номер) батареі Колір на клейці Апарат, у котрому використовується данний тип батареі Зовнішній вид батареі
№ 10 Жовтий Внутривушні (з позначкою CIC чи мікро CIC ) батарейки до слухових апаратів
№ 312 Коричневий Внутривушні (з позначкою СТ ) батарейки до слухового апарата

№ 13

Оранжевий (червоний)   Завушні (апарати слабої и средньоъ потужносты, деякі потужні моделі) батарейки на слухові апарати

№ 675

Синій Завушні (супермощні моделі, а також усі аналогові, заушні апарати) Слухові апарати Тернопіль

 

На скільки довго працює повітряно-цинкова батарея ?

Термін експлуатації пристрою залежить від декількох факторів. По-перше, тип використовуваної батареї, а по-друге, яке посилення розвивається Вашим слуховим апаратом. Чим більша батарея, тим вона потужніша. Батарея, яка знаходиться під номером 10 – має термін експлуатації приблизно 7-10 днів, батарея під номером 312 – від 12 до 14 днів, батарея під номером 13 і номером 675 – від 12 до 20 днів. Зрозуміло, що як тільки Ви зняли захисну наклейку, батарея одразу ж починає розряджатися. Це відбувається навіть тоді, коли пристрій не встановлено в слуховий апарат. Саме тому так важливо стежити за правильністю зберігання повітряно-цинкових батарей, які лежать у Вас про запас.

Які бувають розміри ?

Даний тип батарей,  залежно від компанії-виробника має 4 типи розміру. Основними розмірами є: номери 10, 312, 13, 675. Для того щоб використання батареї не приносило труднощів, вони маркуються спеціальними кольоровими наклейками.

Размеры элементов питания. Масштаб 1:1

 

ZA № 675 ZA № 13 ZA № 312 ZA №13

Слухові апарати батарейки

батарейки

батарейки для слухових апаратів елемени живлення

 

Що робити з використаної батареєю ?

Так як повітряно-цинкові батареї не несуть екологічної небезпеки, вони не вимагають спеціальної утилізації. Батареї можуть бути викинуті разом з усім сміттям. Якщо у Вас виникають будь-які питання, то одразу ж звертайтеся в той центр, де Ви їх придбали, або до того фахівця, який підбирав для Вас слуховий апарат.

 

____________________________________________________

 

Всі статті