Увага! «Підсилювач слуху»!

Підсилювач слухуОстаннім часом у засобах масової інформації все частіше можна побачити пропозицію «слухового підсилювачу» або «підсилювачу звуку», що не потребує навіть найменшого підбору, налаштування, а головне, володіють невідомими тахнічними «характеристиками».

Дуже важливо відрізняти підробку від справжнього медичного виробу.
Ці, так звані «слухові підсилювачі», не отримали дозвіл на застосування в сучасній медичній практиці. На відміну від них, індивідуальні слухові апарати являють собою вироби медичного призначення, які відповідають суворим гігієнічним і технічним нормам. Вони проходять обов'язкову реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України, де враховується не тільки множинні технічні характеристики з обробки та посиленню звуку, а й матеріали, з яких виготовляються апарати, адже вони знаходяться в близькому контакті зі шкірою людини. Слуховий апарат може бути призначений, підібраний і налаштований тільки кваліфікованим лікарем при повному обстеженні слуху.

Будьте уважними до свого здоров'я! Набутий «слуховий підсилювач» по телефону і з доставкою додому може згубно вплинути на вже наявний поганий слух. Крім цього, використання таких «виробів» може призвести до порушення функцій вестибулярного апарату, появи дерматитів, алергічних реакцій, хронічних головних болів, загострення гіпертонічної хвороби і навіть до інсульту.

Не нанесіть своєму слуху непоправну шкоду! Запам'ятайте, тільки правильно вибраний і налаштований слуховий апарат, який має реєстраційне посвідчення Міністерства охорони здоров'я України, здатний поліпшити Ваш слух і захистити від різких звуків.

____________________________________________________

Всі статті