Слухові апарати

Система  обробки звуку Siemens.

Компанія «Сміла-Аудіо» пропонує найбільш якісне слухопротезування в Івано-Франківьку за найбільш прийнятними цінами і з використанням передових технологій «Siemens». Історія компанії «Siemens AT» починається у 1878 році, саме в той момент, коли Вернер фон Сіменс - винахідник, який створив телефонний ресивер для своєї дружини у зв’язку з втратою слуху. Цей винахід отримав назву «Фонофор» і можна сказати, що одразу ж був запущений в серійне виробництво.

З того часу кожен науковець та інженер компанії використовує свій накопичений досвід і отримані знання, продовжуючи старанно працювати над інноваційними рішеннями, заради допомоги для слабочуючих людей. Як результат, більш ніж за 130 років праці, компанія отримала собі звання технологічного лідера даної індустрії.

 

Технології слухових апаратів                                  

Слухові апарати Siemens - це сучасний продукт, який створений з використанням нанотехнологій, відрізняється підвищеною зручністю, гарантує чистоту звуку і зводить до мінімуму будь-які перешкоди і необхідність ручного регулювання. Компанія приділяє неймовірно велику увагу сучасним розробкам і дослідженням. Фізики, інженери і сурдологи об'єднали ноу-хау в області аудіології та напівпровідникові компоненти, щоб створити апарати неперевершеної якості.

В слухових апаратах використовуються адаптивні технології, які настроюються відповідно з навколишнім середовищем і забезпечують комфортну і чітку передачу звуків відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Кожне покоління апаратів - це черговий крок назустріч слабочуючих людям.

 

Слухові апарати у Тернополі

Best SoundTechnology

Являє собою саму останню розробку Siemens в області аудіології. Всі системи структуровані і кожній із них відведена роль у всьому процесі обробки звуку. При цьому кожна система пов'язана між собою і доповнює одна одну, гарантуючи пацієнту максимально природне і чітке звучання.

 

 

Система FeedbackBlocker ™ - 1 *

Дана система являє собою нове покоління адаптивноспрямованих систем, що пригнічують зворотний зв'язок. Ця технологія запатентована і базується на аналізі фазової модуляції, яка не тільки може аналізувати тип виникнення зворотного зв'язку, але і приймає рішення, який спосіб придушення буде найбільш прийнятний в даній ситуації.

Система е2е wireless ™ 2.0 - 2 * і система TruEar ™ - 5 *

Незалежно від місця розташування джерела звукового сигналу, звуки постійно обробляються і аналізуються. Така функція, як визначення точного місця розташування джерела сигналу, має найголовніше значення для природного слухання. Система TruEar-5 і бездротова технологія e2e wireless другого покоління дозволяє говорити про абсолютно новий стандарт локалізації джерел звукового сигналу. Новітня технологія TruEar-5 дозволяє слуховому апарату розрізняти між собою корисні звуки, аналізувати їх і створювати унікальний алгоритм підсилення кожного з них окремо. Така система працює навіть тоді, коли співрозмовники знаходяться на два кроки попереду, ззаду, ліворуч або праворуч. Постійна синхронізація досягається так само за допомогою бездротової технології e2e. Вона забезпечує функціонування апарату, як єдиної біноуральної системи.

Система eWindscreen ™ -3 *

Завдяки системі eWindscrin-3, апарат здатен аналізувати сигнали у відкритому просторі, наприклад, виявляючи шум вітру, вона автоматично налаштовує його в необхідний діапазон, забезпечуючи прийнятне подавлення.

 

Система SoundSmoothing ™ - 4 *

Такі звуки, як різкий шум, шелест паперу, звук розбитого скла, дзвін посуду та багато інших звуків, які здатні неймовірно дратувати. Така система, як SoundSmoothing-4 автоматично пом'якшує і навіть ізолює небажані звукові сигнали, але при цьому залишає недоторканим мовний сигнал.

 

Система SoundBrilliance ™ - 6 *

При необхідності слуховий апарат може розширювати свій частотний діапазон з 7,5 до 25 kHz. Все це відбувається завдяки цій системі, котра аналізує вхідний сигнал і при найменшій необхідності здатна розширювати високочастотну зону. Це особливо важливо у випадку роботи з підключення пристроїв через комунікатор, при розмові по телефону або при прослуховуванні аудіосигналу.

 

Система DataLogging ™ - 7 *

Дана система виявляє собою блок пам'яті апарату, який запам'ятовує інформацію про те, в яких акустичних умовах перебуває людина, який рівень гучності найбільш прийнятний і які програми найпереважніші. Ці дані можуть бути враховані спеціалістом під час перенастройки слухового апарату, і з їх урахуванням оптимізувати роботу пристрою під конкретну людину.

 

Система DataLearning ™ - 8 *

Система Data Learning-8 є гарантом автоматичного підключення конкретних програм залежно від мінливих акустичних ситуацій навколо людини. Тобто, слуховий апарат оптимально працює в акустичних середовищах, які швидко змінюються та відрізняються одне від одного.

 

Система  SoundLearning ™ - 9 *

Ця система є надзвичайно складним алгоритмом, який заснований на досвіді використання конкретних програм, постійному аналізі навколишнього середовища і аналізі змін навколишніх акустичних ситуацій. Слуховий апарат здатен самостійно адаптуватися під ту чи іншу звукову середу, і при цьому автоматично підключати та відключати різні параметри. Така технологія призводить ручне регулювання до мінімуму і забезпечує ефективне використання вже запрограмованих функцій.

 

слухопротезування